top of page
Vyhledat

Co přímo a nepřímo zhoršuje bolestivost bradavek?

Co kromě špatného přisátí přispívá k bolavým bradavkám?


🤍 Používání flašky - miminko používá úplně jiné svaly než při kojení a velmi často, zejména u malých miminek, je to důvodem bolestivost bradavek.


🤍 Používání dudlíku - dudlík je velké téma, kterému se budu samostatně věnovat, a je taky častou příčinou bolestivost bradavek. Ne, miminko dudlík opravdu nepotřebuje. 


🤍 Používání zavinovačky - nelze dosáhnout správného přisátí, pokud je miminko v zavinovačce.


🤍 Používání kloboučků - kloboučky bolestivost bradavek zhoršují. 


🤍 Používání vložek do podprsenky - velmi často se na bradavku přilepí, což může ranku ještě zhoršit. Ideální je nechat bradavky volně dýchat. 


Toto je pár hlavních důvodů, které od bolestivosti bradavek nepomůžou. Dále se budeme věnovat tomu, co dělat, když bradavky bolí a každého dalšího kojení se děsíte. 

0 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Máte uzliny nebo boule v podpaždí?

Některým ženám se v těhotenství nebo po porodu objevují v podpaždí takové hrbolky. Jsou bolavé, vypadají jako nateklé uzliny. Jedná se o přídavnou mléčnou žlázu, která nemá propojení s prsem. Ačkoliv

Jak docílit správného přisátí?

Správné přisátí je klíčové pro vás i pro miminko. Díky správnému přisátí se zlepšuje tvorba mléka, miminko vydatně pije a prospívá. Zároveň léčí poraněné bradavky a je prevencí bolavých bradavek. Je n

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page